Rabbids Wild Race

Wejdź do świata Rabbids Wild Race i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry wyścigowe!

Wyprzedź konkurencję w Rabbids Wild Race, uroczej grze wieloosobowej, w której musisz użyć swojego jetpacka, aby wyprzedzić konkurencję. Aby pokonać wszystkich przeciwników, będziesz musiał omijać liczne przeszkody rozsiane po wszystkich poziomach, a także upewnić się, że zbierasz jak najwięcej pomocnych przedmiotów. Na przykład, jeśli zdobędziesz magnes, będzie on automatycznie chwytał monety z daleka. Zbierając monety, możesz odblokować różne ciekawe stroje.

Aby zająć upragnione pierwsze miejsce, musisz również stosować pewne sprytne sztuczki, takie jak wskakiwanie na głowy przeciwników, aby zyskać dodatkowy impuls. Będziesz potrzebował wszelkiej możliwej pomocy, ponieważ im bardziej się rozwijasz, tym więcej przeszkód pojawia się na twojej drodze, takich jak laserowe bariery i wrogowie, którzy strzelają w twoją stronę pociskami. Im dłużej grasz, tym bardziej się komplikuje, ale jednocześnie zyskujesz mistrzostwo w posługiwaniu się jetpackiem i zawiłościami ruchu swojej postaci. W krótkim czasie zaczniesz omijać wszystkie przeszkody, które zostaną rzucone na twojej drodze, i z łatwością zdobędziesz pierwsze miejsce. A jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że Rabbids Wild Race jest grą wieloosobową online i będziesz grał przeciwko innym ludzkim przeciwnikom, zawsze możesz zaprosić kilku swoich przyjaciół i rywalizować ze sobą.

Grafika i muzyka świetnie pasują do fantastycznego świata, którego mogłeś się spodziewać po uniwersum Rabbids, a dzięki mieszance ekscentrycznych postaci i żywej muzyki, gra Rabbids Wild Race będzie przyjemnością.

Przygotuj się na wyścig online w wyjątkowym świecie i zagraj w Rabbids Wild Race na Igry.pl.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, naciśnij lewy przycisk myszy, aby aktywować swój jetpack i ruszyć w górę. Jeśli używasz urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Zagraj w inne gry z serii Ubisoft:

 1. Tom Clancy's Shootout
 2. Idle Miner Space Rush
 3. Rabbids Volcano Panic
 4. Stack
 5. For Honor Warriors io
 6. All-Star Blast!
 7. Might & Magic Armies
 8. Balls Race
 9. Bubbles & Hungry Dragon
 10. Assassin's Creed Freerunners
 11. Brawlhalla Grand Slam
 12. TrackMania Blitz
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Podobne gry:

Czy lubisz Rabbids Wild Race? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry wyścigowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.