Insta Girls Intergalactic Looks

Wejdź do świata Insta Girls Intergalactic Looks i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry ubieranki!

W dzisiejszych czasach podróże kosmiczne są na ustach wszystkich. Dzięki SpaceX Elona Muska, który wystrzeliwuje w kosmos rakiety z samochodami Tesla, wydaje się, że otworzyliśmy nowy świat możliwości. Międzygalaktyczno-przestrzenno-futurystyczny trend przenosi się na wybiegi, pokazy fast fashion i nasze #OOTD w postaci holograficznych i opalizujących tkanin, naszywek i szpilek NASA, krojów i fasonów inspirowanych kombinezonami kosmicznymi oraz astrologicznych nadruków.

Także tym razem czwórka influencerów nie omieszkała zaskoczyć swoich followersów najbardziej odbiegającymi od rzeczywistości strojami. Elektryzujące kolory i akcesoria rodem z science-fiction to coś, co odkryjesz, jeśli przejrzysz ich szafy. Makijaże są wyjątkowe i niezwykle atrakcyjne, gotowe zaskoczyć każdego. Jak Ty widzisz przyszłość? Puść wodze fantazji i wybierz najfajniejsze międzygalaktyczne stroje. Jeśli kosmici kiedykolwiek dotrą na Igry.pl, będą zdumieni kreatywnością naszych gości.

Podobne gry:

Czy lubisz Insta Girls Intergalactic Looks? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry ubieranki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.