Roller Baller

Wejdź do świata Roller Baller i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry zręcznościowe!

Na stronie Roller Baller twoje umiejętności utrzymywania równowagi i manewrowania zostaną wystawione na ciężką próbę, a podczas pokonywania licznych poziomów będziesz musiał przyzwyczaić się do kontrolowania toczącej się kuli za pomocą mikro ruchów. Platformy, na których się znajdujesz, nie pozostawiają miejsca na błędy, a jeśli chcesz dotrzeć do końca poziomu, musisz być bardzo ostrożny, bo jeden mały błąd oznacza konieczność ponownego rozpoczęcia poziomu. A ponieważ w grze znajduje się wiele różnych pułapek, musisz nie tylko mieć szybkie palce, ale także dostosować się i nauczyć, jak najlepiej radzić sobie z niebezpieczeństwami, jakie niosą ze sobą te wszystkie przeszkody.

Jak sama nazwa wskazuje, sterujesz toczącą się kulą, więc ruchy, jakie możesz wykonać, są takie, jakich można się spodziewać: możesz toczyć się w lewo, w prawo, do przodu lub do tyłu, a także skakać. Będziesz musiał opanować te ruchy, zwłaszcza na późniejszych poziomach, gdzie na twojej drodze pojawią się różne pułapki. Musisz więc intuicyjnie znać odległość, na jaką wykonujesz skoki, a także to, jak bardzo się ruszasz, kiedy chcesz zmienić lub utrzymać swój kierunek. Na niektórych poziomach musisz bardzo szybko reagować na niebezpieczeństwa, które rzuca na ciebie Roller Baller, więc zdecydowanie musisz być odważny i podejmować zdecydowane działania, oprócz szybkości reakcji. Kiedy ogromne bloki grożą wyrzuceniem cię w pustkę, zbyt długie ruszanie do przodu najprawdopodobniej spowoduje, że po prostu spadniesz i będziesz musiał ponownie rozpocząć poziom.

Gra Roller Baller nie tylko staje się coraz bardziej kreatywna, jeśli chodzi o konfigurację poziomów i niebezpieczeństwa, które na ciebie rzuca, ale także łączy te wyzwania. Tak więc oprócz unikania ruchomych bloków musisz również skakać w odpowiednim czasie i z odpowiednią prędkością, jeśli chcesz przejść dalej i zobaczyć, co przyniesie kolejny poziom.

Dzięki wielu ciekawym poziomom do przejścia, Igry.pl daje ci kolejną świetną grę, w której możesz sprawdzić swoje umiejętności, grając w Roller Baller.

Jak grać

Roller Baller można grać tylko na komputerze PC, używając klawiatury. Możesz używać klawiszy strzałek lub WASD do poruszania się w lewo, w prawo, do przodu i do tyłu, a klawisz spacji służy do skakania.

Podobne gry:

Czy lubisz Roller Baller? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry zręcznościowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC