The Smurfs: Cooking

Wejdź do świata The Smurfs: Cooking i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry gotowanie!

Wyrusz w podróż kulinarną jak żadna inna razem ze Smerfetką w The Smurfs: Cooking. Doroczny Festiwal Smerfnego Jedzenia jest tuż za rogiem, a Ty musisz się upewnić, że Twoje umiejętności kulinarne są gotowe. Na stronie The Smurfs: Cooking musisz upiec pyszne desery, takie jak babeczki, naleśniki i pączki. Z pomocą Smerfetki Twoje szanse na sukces znacznie wzrosną, ale prowadzenie dobrze prosperującego sklepu wiąże się z pewnymi wyzwaniami, takimi jak upewnienie się, że każdemu klientowi podasz odpowiednie jedzenie, a także, że nie zajmie Ci to zbyt wiele czasu. Oczywiście nieodzowne jest też mieszanie odpowiednich składników.

Aby stworzyć pyszny posiłek, musisz połączyć odpowiednie składniki, ale możesz też udekorować jedzenie lukrem i dżemem oraz podać klientom odżywcze napoje, takie jak herbata czy sok owocowy. Aby dodać odpowiednie składniki, musisz starannie wybrać je ze swojej kuchni, a także upewnić się, że uwzględniasz kolejność, w jakiej przybyli klienci. Każdy z nich ma swój pasek, który powoli się wyczerpuje, a jeśli osiągnie zero, opuszczą Twoje stoisko, a Ty stracisz klienta. Umiejętność zorganizowania tego procesu może zadecydować o tym, czy przejdziesz do następnego poziomu, czy nie.

Każdy poziom na stronie The Smurfs: Cooking wiąże się z nowymi wyzwaniami i nowymi przepisami, których musisz się nauczyć. Wraz ze wzrostem trudności rosną też twoje umiejętności, a twoja pewność siebie w serwowaniu odpowiednich potraw we właściwym czasie będzie coraz większa.

Przygotuj się na festiwal gotowania w fantastycznym świecie Smerfów, grając w The Smurfs: Cooking na Igry.pl.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, kliknij na narzędzia kuchenne i na składniki. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu, aby wybrać te elementy.

Zagraj w inne gry z serii smurfs:

  1. The Smurfs: Skate Rush
  2. The Smurfs: Village Cleaning
  3. The Smurfs: Ocean Cleanup

Podobne gry:

Czy lubisz The Smurfs: Cooking? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry gotowanie aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.