The Smurfs: Skate Rush

Wejdź do świata The Smurfs: Skate Rush i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych running games!

Dołącz do Smerfów, złap deskorolkę i przygotuj się na unikanie wszelkich przeszkód, grając w The Smurfs: Skate Rush na Igry.pl. W grze The Smurfs: Skate Rush będziesz musiał być gotowy do zbierania różnych przedmiotów z dużą prędkością, jaką może osiągnąć deskorolka, jednocześnie unikając kłód, kamieni i samochodów, które wypełniają drogi. Ponieważ poruszasz się na deskorolce i masz zwiększoną mobilność, możesz szybko przemieszczać się w prawo lub w lewo, ale możesz też przeskakiwać nad bramkami, samochodami i innymi przeszkodami.

Idąc śladem innych gier deskorolkowych, w The Smurfs: Skate Rush możesz wykonywać różnego rodzaju spektakularne triki, skacząc po samochodach i torach. A jeśli chcesz odblokować dodatkowe deskorolki, zachęcamy cię do zebrania jak największej liczby truskawek, które czasami są umieszczone w różnych trudno dostępnych miejscach. Zwracaj też uwagę na specjalne ikony, które mogą odblokować inne smerfne postacie. Ikony te przedstawiają przedmioty, które posiadałyby słynne Smerfy, takie jak czerwona czapka Papy Smerfa czy ołówki Handy'ego.

Dzięki pięknej grafice 3D świat Smerfów ożywa, zanurzając cię w fantastycznej scenerii. Może to mieć wpływ na przeniesienie cię do świata Smerfów, ale pomaga też w nawigacji, a na stronie The Smurfs: Skate Rush liczy się każda sekunda. Muzyka jest również wesoła i skoczna, co pasuje do radosnej natury, którą możesz już kojarzyć z sympatycznymi postaciami Smerfów.

Ciesz się jazdą na deskorolce w świecie Smerfów, grając w The Smurfs: Skate Rush na Igry.pl.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze, używaj strzałki w górę, aby przeskakiwać przez rampy lub kłody, strzałek w prawo i w lewo, aby zmieniać kierunki, oraz strzałki w dół, aby kaczkować i ślizgać się pod drewnianymi znakami. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, przeciągnij palcem po ekranie w kierunku, w którym chcesz się poruszać.

Zagraj w inne gry z serii smurfs:

  1. The Smurfs: Cooking
  2. The Smurfs: Village Cleaning
  3. The Smurfs: Ocean Cleanup

Podobne gry:

Czy lubisz The Smurfs: Skate Rush? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii running games aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.