Turn Turn

Wejdź do świata Turn Turn i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry samochodowe!

Jeśli znasz się na prowadzeniu samochodu, na pewno wiesz, jak bardzo trzeba uważać, wjeżdżając na skrzyżowanie. Ponieważ musisz drastycznie zmienić kierunek ruchu, oprócz zwalniania musisz też uważać na nadjeżdżający ruch. Turn Turn jest jak symulator skrzyżowania, a grając na Igry.pl możesz wiele razy przećwiczyć swoje wyczucie czasu. Uważnie obserwując ruch innych samochodów, musisz wyczuć, kiedy jest najlepszy moment, żeby ruszyć i wjechać na skrzyżowanie. Oczywiście bez zderzenia z innym pojazdem.

Na stronie Turn Turn nie kontrolujesz tylko swojego pojazdu, ponieważ zazwyczaj jesteś odpowiedzialny za sytuację, gdy na skrzyżowanie musi wjechać kilka samochodów. Aby przejść do następnego skrzyżowania, musisz nauczyć się konfiguracji drogi i wykorzystać tę wiedzę tak, aby kilka samochodów mogło przejechać. W ten sposób masz pewność, że naprawdę poznałeś przepływ ruchu w danym miejscu i opanowałeś, kiedy najlepiej skręcić. Jeśli wydaje ci się, że szczególnie dobrze znasz swój samochód i drogę, możesz również tak zaplanować swoje skręty, aby zbierać gotówkę, którą inne samochody w ruchu ulicznym posadziły za sobą. Możesz je zebrać tylko wtedy, gdy skręcisz w idealnym momencie na skrzyżowaniu. Na szczęście są to tylko bonusy i nie powinieneś czuć się zobowiązany do zdobycia tej dodatkowej sumy pieniędzy. Jeśli chcesz, możesz je wykorzystać do odblokowania nowych samochodów.

Dowiedz się, kiedy najlepiej skręcać w Turn Turn, kiedy grasz na Igry.pl.

Jak grać

Jeśli grasz na komputerze stacjonarnym, naciśnij lewy przycisk myszy, aby obrócić pojazd. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Podobne gry:

Czy lubisz Turn Turn? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry samochodowe aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.