Battalion Commander 1917

Wejdź do świata Battalion Commander 1917 i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry akcji!

Grając na stronie Battalion Commander 1917 na Igry.pl, pokonaj niemożliwe przeciwności losu na brutalnych, wirtualnych polach bitewnych I wojny światowej. Jak można się spodziewać po grze osadzonej na tych brutalnych polach bitewnych, będziesz musiał walczyć z falami nieustępliwych wrogów, a jedyną drogą do zwycięstwa jest droga naprzód. Na szczęście nie jesteś sam w zmaganiach z nieustanną zaporą broni, która zaśmieca ekran - możesz połączyć się z różnymi żołnierzami, którzy czekają, by przyłączyć się do twojej sprawy.

Podczas gdy ty unikasz nieustannych salw pocisków, musisz uważać na tych sojuszników, którzy okażą się bardzo pomocni w nadchodzących bitwach. Ze względu na intensywność walki, żołnierz, którym dowodzisz, strzela automatycznie, a jedyne, co musisz zrobić, to oddalić się od nadlatujących pocisków i upewnić się, że wrócisz w kierunku celu, kiedy nie lecą w twoją stronę żadne pociski. To może być całkiem trudne, ale kiedy dodasz do tego różne inne niebezpieczeństwa, które mogą stanąć na twojej drodze, jak na przykład pojawiające się w regularnych odstępach czasu naloty, to wiesz, że Battalion Commander 1917 jest grą, która wystawia na próbę twój refleks i umiejętność prawidłowego przewidywania ruchów wroga. Aby zwiększyć wyzwanie, możesz także wykonywać różne zadania, takie jak pokonanie określonego dystansu, stworzenie drużyny z określoną liczbą sojuszników czy zabicie określonej liczby wrogów.

Pokonaj swoich wrogów i zajdź jak najdalej, grając w Battalion Commander 1917 na Igry.pl.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy i kliknij w miejscu, do którego chcesz, aby Twoi żołnierze się przemieścili. Jeśli grasz na urządzeniu przenośnym, dotknij ekranu.

Zagraj w inne gry z serii Battalion Commander:

  1. Battalion Commander 2

Podobne gry:

Czy lubisz Battalion Commander 1917? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry akcji aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.