Prison Rampage

Wejdź do świata Prison Rampage i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry akcji!

Wiadomo, że więzienie jest już dość chaotycznym miejscem, ale Prison Rampage przenosi je na zupełnie inny poziom. W tej grze musisz przetrwać niezliczone fale napastników, którzy nieustannie cię atakują i nie przestaną, dopóki cię nie wyeliminują. Aby przetrwać nieustanny napór wrogów, musisz polegać na swoich umiejętnościach akrobatycznych i broni. Za każdym razem, gdy skaczesz, atakujesz, co tworzy rodzaj baletu, tańca z wrogami, w którym jeden zły krok może oznaczać szybki restart poziomu.

Żeby było trudniej (i ciekawiej), Prison Rampage rzuca na ciebie przeróżnych przeciwników, z których każdy ma swój unikalny zestaw umiejętności: niektórzy są bardzo szybcy, inni skaczą w określonych odstępach czasu, co wymaga od ciebie oddania strzału w precyzyjnym momencie, jeśli chcesz ich trafić, a jeszcze inni mają dużo zdrowia. Jedno jest pewne: będziesz musiał szybko dostosować się do każdego z nich, jeśli chcesz przetrwać intensywne rundy, jakie oferuje Prison Rampage. Na szczęście każdy pokonany wróg upuszcza pewną ilość monet, które możesz wykorzystać do ulepszenia swoich umiejętności, co pomoże ci przetrwać. Od zdobycia większej ilości zdrowia, co sprawi, że będziesz bardziej wytrzymały i będziesz mógł przetrwać więcej trafień, po zdobycie lepszej broni - te ulepszenia są kluczem do przejścia przez późniejsze poziomy.

Przetrwaj nadchodzącą nawałę wrogów, grając w Prison Rampage na Igry.pl.

Jak grać

Aby skakać i strzelać w lewym lub prawym kierunku, musisz nacisnąć strzałkę w lewo lub w prawo albo kliknąć po lewej lub prawej stronie ekranu, jeśli używasz komputera. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu po lewej lub prawej stronie, aby uzyskać tę samą funkcjonalność.

Podobne gry:

Czy lubisz Prison Rampage? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry akcji aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.