FNF - Friday Night Funkin' Kissing

Wejdź do świata FNF - Friday Night Funkin' Kissing i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych teen!

Chłopak i dziewczyna zakochali się w sobie po uszy. Nie mogą się doczekać końca koncertu, więc próbują się pocałować na scenie. Ich kolegom nie podoba się, że się całują, zamiast wspierać ich podczas koncertu.

Czekają na Ciebie trzy poziomy pełne adrenaliny. O ile pierwszy poziom jest łatwiejszy, to kolejne poziomy są już trudniejsze do przejścia. Wypełnij jak najwięcej serc i postaraj się zdobyć wszystkie serca, aby odblokować kolejny poziom.

Wszystkie serca muszą zostać wypełnione w czasie wyświetlonym na ekranie. Użyj prawego przycisku myszy, aby dwoje zakochanych zaczęło się całować. Pamiętaj, że koledzy z zespołu wcale nie są wyrozumiali. Postaraj się nie dać się złapać! Ciesz się FNF - Friday Night Funkin' Kissing, chwytliwą grą o całowaniu, która jest właśnie dla Ciebie!

Podobne gry:

Czy lubisz FNF - Friday Night Funkin' Kissing? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii teen aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!