Friday Night Funkin VS Garcello

Wejdź do świata Friday Night Funkin VS Garcello i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry friday night funkin'!

Jeśli jesteś gotów wystukać rytmy w rytmach Friday Night Funkin', to na stronie Igry.pl masz wszystko pod kontrolą. Oprócz możliwości zagrania w oryginalną grę Friday Night Funkin', możesz też skorzystać z wielu zabawnych gier opartych na tych postaciach. Jedną z takich gier jest Friday Night Funkin VS Garcello, w której Garcello zajmuje główną scenę, a Ty musisz się z nim pojedynkować w różnego rodzaju muzycznych bitwach, w których kluczowe znaczenie ma wyczucie czasu przy naciskaniu przycisków. Podobnie jak w przypadku każdej innej gry Friday Night Funkin', którą możesz oglądać na stronie Igry.pl, także tutaj masz do czynienia z tym samym stylem graficznym i muzyką, które już znasz.

Mod zawiera nową muzykę stworzoną na potrzeby gry, którą z pewnością docenią fani serii, zwłaszcza ci, którzy nie mogą się nasycić tym fascynującym uniwersum, w którym dominują funkowe bity. Ze względu na swój charakter open source oraz zabawną muzykę i rozgrywkę, Friday Night Funkin' stał się inspiracją dla wielu twórców gier i istnieje wiele modów, z których możesz skorzystać. Niektóre z nich mają nową muzykę, inne wprowadzają nowe postacie, a jeszcze inne mogą mieć wiele innych niespodzianek. Friday Night Funkin VS Garcello ma zarówno nową postać, jak i nową muzykę, z którą walczysz. Rozgrywka pozostaje taka sama i ponownie musisz uważać na strzałki, które powoli przewijają się w górę ekranu, i nacisnąć właściwą, kiedy pokryją się z pustym kształtem. W ten sposób zdobędziesz punkty i przesuniesz pasek z dołu ekranu bliżej zwycięstwa. Kiedy głowa Twojej postaci całkowicie dotrze do lewej krawędzi paska, wygrywasz rundę.

Zagraj w zabawną grę muzyczną, osadzoną w świecie Friday Night Funkin', grając w Friday Night Funkin VS Garcello na Igry.pl.

Mod został stworzony przez atsuover i Rageminer.

Jak grać

Wciskaj klawisze strzałek w odpowiednim momencie, kiedy zachodzą one na odpowiadające im kształty na górze ekranu, aby zdobyć punkty.

Zagraj w inne gry z serii Friday Night Funkin':

 1. FNF Music 3D
 2. Friday Night Funkin vs Big Brother
 3. Friday Night Funkin Noob
 4. Friday Night Funkin': Foned In (Mobile Version)
 5. Friday Night Funkin'
 6. FNF Pizzeria
 7. FNF - Friday Night Funkin' Kissing
 8. Super Friday Night Squid Challenge
 9. Super Friday Night Funkin' vs Minecraft
 10. Friday Night Funkin' Music Notes
 11. Super Friday Night Funki

Podobne gry:

Czy lubisz Friday Night Funkin VS Garcello? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry friday night funkin' aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC