Friday Night Funkin' Music Notes

Wejdź do świata Friday Night Funkin' Music Notes i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry friday night funkin'!

Zagraj w grę w wyjątkowej atmosferze, jaką zapewnia uniwersum Friday Night Funkin'. Spotkaj się z postaciami, które znasz i kochasz z tej popularnej serii gier na stronie Friday Night Funkin' Music Notes i spróbuj odnaleźć wszystkie ukryte nuty muzyczne ze sceny. W przeciwieństwie do zasad, które możesz już znać z Friday Night Funkin', ta gra zachowuje motyw muzyczny, ale tutaj nie musisz wystukiwać rytmu, tylko szybko odnaleźć nuty ukryte na poziomie.

Z 10 ukrytymi nutami ukrytymi na 8 poziomach i z timerem, który nie zostawia Ci zbyt wiele czasu na podziwianie sceny, Twoje umiejętności obserwacji z pewnością zostaną wystawione na próbę w Friday Night Funkin' Music Notes. A oprócz ciągle tykającego timera musisz wziąć pod uwagę fakt, że jeśli klikniesz kilka razy w niewłaściwe miejsce, Twój czas zmniejszy się o 5 sekund.

Wejdź do świata Friday Night Funkin', grając na Igry.pl i baw się dobrze.

Podobne gry:

Czy lubisz Friday Night Funkin' Music Notes? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry friday night funkin' aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!