FNF Pizzeria

Wejdź do świata FNF Pizzeria i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry friday night funkin'!

Pizza jest zawsze pyszna, a na stronie FNF Pizzeria masz okazję zaserwować smaczne kawałki pizzy uroczym postaciom z legendarnej gry Friday Night Funkin'. W grze FNF Pizzeria jesteś właścicielem pizzerii i jeśli znasz grę Friday Night Funkin', na pewno rozpoznasz klientów, którzy wchodzą przez jej drzwi.

W grze FNF Pizzeria musisz także gotować pizzę, którą serwujesz, więc upewnij się, że znasz przepisy na dania, które zamawiają klienci. Niektórzy z nich będą bardziej cierpliwi niż inni i jeśli pomylisz zamówienie lub jeśli przygotowanie pizzy zajmie Ci zbyt dużo czasu, klient po prostu odejdzie, a Ty stracisz czas i pieniądze. Dla biznesu może to mieć bardzo dramatyczne konsekwencje, zwłaszcza jeśli takie sytuacje się powtarzają.

Z czasem jednak zobaczysz, że zaczniesz zapamiętywać przepisy na pizze, a czas spędzany na przeglądaniu książki z przepisami będzie się zmniejszał. Gdy wejdziesz w tę fazę, twoje zyski z pewnością gwałtownie wzrosną. I nawet jeśli zarobione pieniądze nie będą takie, jakich oczekujesz, to na pewno będziesz się cieszył wspaniałą muzyką, z której słynie Friday Night Funkin'.

Zagraj w kolejną fajną grę osadzoną w świecie Friday Night Funkin' na Igry.pl.

Jak grać

Zobacz, jaką pizzę zamawiają twoi klienci i wybierz odpowiednie składniki ze stołu przed tobą, żeby ją przygotować. Możesz skorzystać z menu Pomoc, jeśli potrzebujesz szybkiej informacji o potrzebnych składnikach.

Zagraj w inne gry z serii Friday Night Funkin':

 1. FNF Music 3D
 2. Friday Night Funkin vs Big Brother
 3. Friday Night Funkin Noob
 4. Friday Night Funkin': Foned In (Mobile Version)
 5. Friday Night Funkin VS Garcello
 6. Friday Night Funkin'
 7. FNF - Friday Night Funkin' Kissing
 8. Super Friday Night Squid Challenge
 9. Super Friday Night Funkin' vs Minecraft
 10. Friday Night Funkin' Music Notes
 11. Super Friday Night Funki

Podobne gry:

Czy lubisz FNF Pizzeria? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry friday night funkin' aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.