FNF Music 3D

Wejdź do świata FNF Music 3D i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry friday night funkin'!

Wkrocz do odlotowego świata FNF Music 3D na Igry.pl, elektryzującej muzyczno-rytmicznej gry wideo osadzonej w uniwersum Friday Night Funkin'. W tej dynamicznej przygodzie zmierzysz się z tatą swojej dziewczyny w epickich muzycznych starciach, aby udowodnić swoją muzyczną sprawność, pokonując serię wyzwań przedstawionych w postaci wielu poziomów, z których każdy znany jest jako "tydzień". Ale dla wieloletniego fana serii Friday Night Funkin' te fakty mogą być już dobrze znane. Wyrusz w melodyjną podróż, zaczynając od tygodnia 1 i przechodząc przez kolejne tygodnie. Każdy tydzień to wyjątkowe doświadczenie, składające się z trzech chwytliwych piosenek, które sprawdzą twoje umiejętności rytmiczne i refleks, a każda z nich przypomina chwytliwe melodie z kultowej już gry Friday Night Funkin'.

Poczuj przypływ adrenaliny, podążając za rytmem każdej piosenki. Rozgrywka w FNF Music 3D została zaprojektowana tak, aby zanurzyć Cię w świecie rytmu i muzyki, dzięki czemu jest wciągającym i ekscytującym doświadczeniem dla graczy w każdym wieku. W miarę postępów w grze utwory stają się coraz trudniejsze, podnosząc twoje umiejętności do granic możliwości i zapewniając ekscytującą podróż pełną niespodzianek. Dzięki żywej oprawie wizualnej, porywającej muzyce i wyjątkowej fabule, która rozwija się, gdy podbijasz każdy tydzień, FNF Music 3D oferuje wiele godzin rozrywki. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem gier rytmicznych, czy nowicjuszem szukającym zabawy i rytmicznej przygody, ta gra sprawi, że będziesz wracać po więcej, dążąc do osiągnięcia muzycznego mistrzostwa. Chwyć więc za mikrofon, wyjdź na scenę i pokaż swoje ruchy w tym fantastycznym połączeniu muzyki i gier. Przygotuj się na stukanie, taniec i śpiew na swojej drodze do zwycięstwa w ostatecznej bitwie rytmicznej!

FNF Music 3D wprowadzi Cię do świata, w którym liczy się każdy takt i nuta. Nie chodzi tylko o wygrywanie bitew; chodzi o odczuwanie muzyki i opanowanie sztuki rytmu. Czy masz to, czego potrzeba, aby wznieść się na szczyt, tydzień po tygodniu, i zostać ostatecznym muzycznym mistrzem we wszechświecie Friday Night Funkin'? Daj się ponieść rytmowi i niech wygra najlepszy tancerz na Igry.pl.

Jak grać

Naciśnij klawisze strzałek, gdy strzałki z dołu ekranu zderzą się ze strzałkami z góry.

Zagraj w inne gry z serii Friday Night Funkin':

 1. Friday Night Funkin vs Big Brother
 2. Friday Night Funkin Noob
 3. Friday Night Funkin': Foned In (Mobile Version)
 4. Friday Night Funkin VS Garcello
 5. Friday Night Funkin'
 6. FNF Pizzeria
 7. FNF - Friday Night Funkin' Kissing
 8. Super Friday Night Squid Challenge
 9. Super Friday Night Funkin' vs Minecraft
 10. Friday Night Funkin' Music Notes
 11. Super Friday Night Funki

Podobne gry:

Czy lubisz FNF Music 3D? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry friday night funkin' aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC