Friday Night Funkin'

Wejdź do świata Friday Night Funkin' i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry friday night funkin'!

Ciesz się zabawnymi utworami i sprawdź swoje umiejętności w Friday Night Funkin', ekscytującej grze rytmicznej z ciekawymi postaciami, natychmiast rozpoznawalnym stylem graficznym i trzymającą w napięciu fabułą, która sprawi, że będziesz trzymał się na krawędzi. Fabuła gry Friday Night Funkin' składa się z wielu tygodni, w czasie których spotkasz wiele wyjątkowych postaci i będziesz się z nimi pojedynkował w różnego rodzaju muzycznych bitwach. Walki te są trudne, więc upewnij się, że jesteś gotowy zsynchronizować się z piosenkami i naciskać odpowiednie przyciski w odpowiednim czasie, jeśli chcesz pokonać wszystkich bohaterów, z którymi przyjdzie ci się zmierzyć.

Być może znasz już niektóre postacie z gry Friday Night Funkin', jeśli grałeś na stronie Igry.pl, ponieważ ta gra zainspirowała niezliczonych twórców gier do stworzenia innych gier w tym fascynującym uniwersum. Ze względu na otwartą naturę gry, bardzo łatwo jest stworzyć podobną grę inspirowaną tym światem.

Historia gry Friday Night Funkin' jest bardzo ujmująca i jest to tylko jeden z powodów, dla których gra oczarowała niezliczoną liczbę graczy. Innym powodem może być jej styl graficzny i muzyka. W grze Friday Night Funkin' Twoim zadaniem jest pokonanie wielu różnych przeciwników. Nie myśl jednak, że musisz z nimi walczyć, bo ratujesz świat przed inwazją zombie lub czymś podobnym. Nie, w grze Friday Night Funkin' bierzesz udział w różnego rodzaju zabawnych pojedynkach muzycznych, ponieważ musisz zaimponować ojcu swojej dziewczyny, a jest to warunek, który postawił, jeśli chcesz nadal spotykać się z jego córką.

Rozgrywka w grze Friday Night Funkin' jest łatwa do zrozumienia, ale może być dość trudna, zwłaszcza na późniejszych poziomach. Na szczęście możesz wybrać jedną z trzech opcji trudności: łatwą, średnią i trudną. Dzięki temu każdy może cieszyć się grą Friday Night Funkin'. Jeśli chcesz tylko posłuchać miłych bitów w grze, wybierz poziom trudności Easy i baw się dobrze. Każdy przeciwnik będzie stanowił dla ciebie inne wyzwanie, ponieważ każdy z nich śpiewa unikalny wzór nut, który musisz odzwierciedlić. Dopasowując się do kierunku strzałek pojawiających się na ekranie, powoli pokonasz swojego przeciwnika. Przeciwnicy mają różne wzory, z których każdy stanowi wyjątkowe wyzwanie, a czasem nawet musisz walczyć i dopasowywać wzory kilku przeciwników jednocześnie. Jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że strzały poruszają się z różną prędkością, w zależności od wybranego poziomu trudności, możesz być pewien, że strona Friday Night Funkin' dostarczy ci zabawnego wyzwania.

Możesz przekazać darowiznę na rzecz zespołu i zapewnić, że gra będzie aktualizowana pod następującym linkiem. Friday Night Funkin' jest projektem open source, którego źródła możesz zobaczyć na Githubie. Gra używa następującego wydania, którego kod źródłowy jest otwarty na Githubie. Możesz też zagrać w najnowszą wersję na Newgrounds.

Zagraj w zabawną grę rytmiczną i ciesz się uniwersum Friday Night Funkin' grając na Igry.pl.

Jak grać

Użyj klawiszy strzałek lub klawiszy WASD, aby dopasować strzałki, które pojawiają się na ekranie.

Zagraj w inne gry z serii Friday Night Funkin':

 1. FNF Music 3D
 2. Friday Night Funkin vs Big Brother
 3. Friday Night Funkin Noob
 4. Friday Night Funkin': Foned In (Mobile Version)
 5. Friday Night Funkin VS Garcello
 6. FNF Pizzeria
 7. FNF - Friday Night Funkin' Kissing
 8. Super Friday Night Squid Challenge
 9. Super Friday Night Funkin' vs Minecraft
 10. Friday Night Funkin' Music Notes
 11. Super Friday Night Funki

Podobne gry:

Czy lubisz Friday Night Funkin'? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry friday night funkin' aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC