Gladiator True Story

Wejdź do świata Gladiator True Story i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry akcji!

Wejdź na arenę Gladiator True Story i przygotuj się na intensywne bitwy 1v1 z mnóstwem gladiatorów podczas gry na Igry.pl. W grze Gladiator True Story musisz opanować sztukę ataku i obrony, jeśli chcesz przetrwać nadchodzące fale wrogów. Im więcej uda ci się przeżyć, tym więcej będziesz mógł ulepszyć swoich pancerzy i broni, co pomoże ci przetrwać przez dłuższy czas. Będziesz potrzebował wszelkiej możliwej pomocy, ponieważ na późniejszych poziomach wrogowie stają się coraz silniejsi, a twój refleks i umiejętności mogą nie wystarczyć do ich pokonania, będziesz potrzebował dodatkowych obrażeń, które zapewni ci ulepszony sprzęt.

Dzięki szczegółowej trójwymiarowej grafice będziesz miał dobry widok na arenę i będziesz mógł umiejętnie łączyć atak i obronę, aby wchodzić i wychodzić z pojedynków. Wiedza o tym, kiedy zaatakować, a kiedy się wycofać, jest kluczowa dla twojego przetrwania. Na szczęście możesz z łatwością przełączać się między tymi dwoma trybami za pomocą jednego przycisku, dzięki czemu możesz błyskawicznie zamachnąć się lub podnieść tarczę! Walki gladiatorów są znane w historii jako jedna z najbardziej intensywnych form walki, jakie znał świat, a Gladiator True Story daje ci przedsmak tego, jak intensywne mogą być te bitwy.

Wytycz sobie drogę do zwycięstwa, grając w Gladiator True Story na Igry.pl i sprawdź, ilu przeciwników uda ci się pokonać.

Jak grać

Użyj klawiszy WASD lub strzałek, aby poruszać postacią. Naciśnij lewy przycisk myszy lub klawisz Z, aby zaatakować, albo naciśnij klawisz X lub prawy przycisk myszy, aby podnieść tarczę i się bronić. Przytrzymanie tych przycisków da ci dostęp do naładowanego ataku.

Podobne gry:

Czy lubisz Gladiator True Story? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry akcji aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC