Zombs Royale

Wejdź do świata Zombs Royale i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry .io!

Trzymajcie się za mózgi i przygotujcie się na zabawę w trybie multiplayer w tej grze battle royale rozgrywanej w przeglądarce. Zombs Royale rzuca Cię na pole bitwy i musisz szybko znaleźć zasoby i być może zawrzeć jakieś sojusze z innymi graczami, aby przetrwać.

Podobnie jak w popularnym Fortnite, tutaj również możesz zbudować bazę i zniszczyć wrogich graczy, ale musisz też walczyć z przerażającymi hordami zombie! Ponieważ mapa powoli się kurczy, zawsze będziesz musiał upewnić się, że jest na niej wystarczająco dużo miejsca, aby przetrwać. Aby przetrwać, masz do dyspozycji szeroką gamę broni, z których każda ma inną rangę. Ale bądź ostrożny, bo z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność i jeśli będziesz trzymał w ręku szczególnie potężną broń, inni gracze będą próbowali Ci ją ukraść! Nie pozwól im na to!

Przetrwajcie apokalipsę zombie i bawcie się dobrze w Zombs Royale na Igry.pl!

Podobne gry:

Czy lubisz Zombs Royale? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

  • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry .io aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.