Might & Magic Armies

Wejdź do świata Might & Magic Armies i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry .io!

Zbierz swoją armię i przetrwaj w niebezpiecznych krainach Might & Magic Armies. Jeśli znasz legendarną serię Might and Magic, możesz spodziewać się, że strategia będzie również częścią tej gry online, ale doświadczenie w Might & Magic Armies jest o wiele bardziej skondensowane niż to, czego można się spodziewać po wspomnianej popularnej serii. Zamiast przeszukiwać rozległe mapy w poszukiwaniu zasobów, skarbów i wrogów do pokonania, w grze Might & Magic Armies twoim głównym celem jest zebranie pod swoim sztandarem oddziałów rozproszonych po całej krainie i przetrwanie tak długo, jak to możliwe. Oczywiście nie jest to takie proste, jak się wydaje, ponieważ grasz również przeciwko innym graczom i będziesz musiał brać udział w potężnych pojedynkach na całej mapie.

Na całej mapie Might & Magic Armies zobaczysz hełmy jednostek lub skrzynie ze skarbami, które znajdują się na ekranie. Jeśli pozostaniesz w ich pobliżu przez krótki czas, jednostki te przybędą i dołączą do ciebie. Im większa jest twoja armia, tym większy jest promień pierścienia, który gromadzi te jednostki. Kiedy jednak zbliżysz się do armii przeciwnika, obie armie zaczną się nawzajem atakować. Gdy to się zacznie, jak można się spodziewać po bitwie, szybko zrobi się gorąco. Jeśli widzisz, że klęska jest nieunikniona, możesz uciec. Uważaj jednak, bo uciekając stracisz część swojej armii.

Zbierz dużą armię i przetrwaj na niebezpiecznej mapie Might & Magic Armies, grając na Igry.pl.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy lub klawiszy strzałek, aby przemieszczać swoją armię, a następnie naciśnij klawisz spacji, aby uzyskać szybkie wzmocnienie. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym, dotknij ekranu w kierunku, w którym chcesz się poruszać, i naciśnij przycisk przyspieszenia, aby uzyskać chwilowy wzrost prędkości.

Zagraj w inne gry z serii Ubisoft:

 1. Tom Clancy's Shootout
 2. Idle Miner Space Rush
 3. Rabbids Volcano Panic
 4. Stack
 5. For Honor Warriors io
 6. All-Star Blast!
 7. Balls Race
 8. Bubbles & Hungry Dragon
 9. Assassin's Creed Freerunners
 10. Brawlhalla Grand Slam
 11. TrackMania Blitz
 12. Rabbids Wild Race
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Podobne gry:

Czy lubisz Might & Magic Armies? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry .io aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.