All-Star Blast!

Wejdź do świata All-Star Blast! i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry .io!

Przeżyj klasyczne doświadczenia z gry Atomic Bomberman, grając w All-Star Blast! na Igry.pl i przetrwaj z innymi graczami, ciesząc się prawdziwie wybuchową akcją. Aby przetrwać na polu bitwy All-Star Blast! musisz podkładać bomby i uciekać przed ich wybuchami. Możesz też zdobyć różnego rodzaju przydatne ulepszenia, ukryte za zniszczalnymi blokami w środowisku. Począwszy od uzyskania stałej dodatkowej prędkości, po możliwość podkładania wielu bomb. Przede wszystkim jednak All-Star Blast! to gra strategiczna i refleksyjna, w której przetrwają tylko najzdolniejsi gracze.

Jeśli jesteś fanem popularnych franczyz giganta gier komputerowych, firmy Ubisoft, z pewnością ucieszy cię fakt, że na stronie All-Star Blast! znajdziesz wiele zabawnych postaci z tych legendarnych światów. Na stronie All-Star Blast! znajdziesz też inne mini-gry, w których możesz wziąć udział, a dzięki temu doświadczeniu Ty i inni ludzie możecie spędzić niezliczone godziny zabawy.

Dołącz do innych graczy i ciesz się klasycznymi grami zręcznościowymi na Igry.pl, grając w All-Star Blast!.

Jak grać

Używaj klawiszy strzałek, aby się poruszać, i naciśnij klawisz spacji, aby umieścić bombę. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu w miejscu, w którym chcesz się poruszać, i dotknij klawisza bomby, aby zostawić bombę w tym miejscu.

Zagraj w inne gry z serii Ubisoft:

 1. Tom Clancy's Shootout
 2. Idle Miner Space Rush
 3. Rabbids Volcano Panic
 4. Stack
 5. For Honor Warriors io
 6. Might & Magic Armies
 7. Balls Race
 8. Bubbles & Hungry Dragon
 9. Assassin's Creed Freerunners
 10. Brawlhalla Grand Slam
 11. TrackMania Blitz
 12. Rabbids Wild Race
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Podobne gry:

Czy lubisz All-Star Blast!? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry .io aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.