Brawlhalla Grand Slam

Wejdź do świata Brawlhalla Grand Slam i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry walki!

Wejdź na arenę i pokonaj wszystkich zaciekłych wojowników w intensywnych meczach wieloosobowych na Igry.pl, kiedy grasz na Brawlhalla Grand Slam. Wyjątkowe zasady tego pola bitwy polegają na tym, że w grze Brawlhalla Grand Slam zyskujesz przewagę nad innymi graczami, wykorzystując pionową arenę do swoich celów. Aby wygrać, musisz rozbijać przeciwników, a robisz to, wykonując precyzyjne ruchy, skacząc z platformy na platformę i unikając nieustannych ataków wroga, który zaśmieca niebo.

Brawlhalla Grand Slam pozwala wybrać postać, która najlepiej pasuje do twoich upodobań, a zdobywając monety, możesz odblokować każdą z 42 postaci z tego wyjątkowego i zabawnego spisu. Każda z nich ma swój niepowtarzalny styl i wygląda fatalnie, a wszystkie ich bronie wzbudzają strach w sercach przeciwników. A dzięki globalnej tablicy liderów online możesz sprawdzić, jak dobrze wypadasz na tle innych graczy z całego świata. Błyskotliwa grafika Brawlhalla Grand Slam naprawdę pasuje do szybkości gry, a muzyka świetnie uzupełnia akcję. Ta mieszanka oferuje pełne akcji doświadczenie, pełne niespodzianek przy każdym machnięciu bronią. Mówiąc o broni, w Brawlhalla Grand Slam są różne klasy broni, a więc masz postacie, które władają młotami, inne mają włócznie lub topory, które atakują na różne sposoby.

Im lepiej sobie radzisz, tym więcej monet możesz zebrać, które możesz wykorzystać do odblokowania różnych postaci i różnych strojów dla nich, z których każdy nadaje im nowy wygląd.

Pokonaj swoich przeciwników na pionowej arenie Brawlhalla Grand Slam, kiedy grasz na Igry.pl.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby zeskoczyć z platform, a będąc w powietrzu, naciśnij lewy przycisk myszy, aby zamachnąć się bronią. Jeśli grasz z urządzenia mobilnego, dotknij ekranu.

Zagraj w inne gry z serii Ubisoft:

 1. Tom Clancy's Shootout
 2. Idle Miner Space Rush
 3. Rabbids Volcano Panic
 4. Stack
 5. For Honor Warriors io
 6. All-Star Blast!
 7. Might & Magic Armies
 8. Balls Race
 9. Bubbles & Hungry Dragon
 10. Assassin's Creed Freerunners
 11. TrackMania Blitz
 12. Rabbids Wild Race
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Podobne gry:

Czy lubisz Brawlhalla Grand Slam? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry walki aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać zarówno na PC, jak i na urządzeniach mobilnych.