Papa's Donuteria

Wejdź do świata Papa's Donuteria i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry papa's!

Po raz kolejny przygotujesz swój fartuch i wejdziesz do jednej ze słynnych restauracji Papy, grając na stronie Igry.pl. Mimo że na chwilę przerwano działalność, w niektóre z Twoich ulubionych gier Flash nadal możesz grać w przeglądarce, jeśli zagrasz na stronie Igry.pl. Dzięki mocy emulacji i wspaniałemu emulatorowi Ruffle możesz ponownie cieszyć się tymi klasycznymi grami, a Igry.pl sprawia, że proces ten jest tak płynny, jak to tylko możliwe.

W grze Papa's Donuteria podróż zaprowadzi cię do czarującego miasteczka Powder Point, w którym spotkasz najróżniejszych kapryśnych klientów. Z uśmiechem na twarzy wchodzą oni do restauracji, w której pracujesz, i z niecierpliwością czekają na wspaniałe desery, które możesz dla nich przygotować. Każdy z nich ma wiele różnych upodobań, dlatego musisz uważnie brać pod uwagę ich potrzeby. Poza satysfakcją, że dałeś im pyszne jedzenie, w zależności od tego, jak bardzo jesteś w stanie dopasować się do tego, o co proszą, klienci mogą zostawić albo hojne napiwki, jeśli dobrze wykonałeś swoją pracę, albo mogą zdecydować się nie dawać zbyt wysokich napiwków. Może to mieć podwójne znaczenie, ponieważ im większe zadowolenie klientów, tym więcej pieniędzy otrzymasz, a jako dodatkowy bonus możesz wygrać dodatkowe bilety w mini grze Foodini. Jest to gra, w którą możesz grać pod koniec każdego dnia. Potraktuj ją jako sposób na relaks po ciężkim dniu w pracy. Na stronie Papa's Donuteria ta gra jest grą wyścigową i będziesz musiał ścigać się z innymi zawodnikami, aby jako pierwszy przekroczyć linię mety. Możesz wygrać nagrody, które następnie możesz wykorzystać do udekorowania strony Papa's Donuteria.

Jak można się spodziewać po grze Papa's, w Papa's Donuteria musisz żonglować pomiędzy różnymi stanowiskami do gotowania. Odpowiadasz więc za wybór odpowiedniego ciasta, równomierne ugotowanie go z obu stron, a także za dekorację i wykończenie każdego pączka. Praca może być czasem dość gorączkowa, ale każdy dzień przynosi nowe wyzwania i nowe sposoby na zabawę w Papa's Donuteria, ponieważ możesz odblokować różne nowe przepisy i składniki, z którymi możesz pracować.

Wejdź jeszcze raz na stronę Papa's Donuteria, grając na Igry.pl.

Jak grać

Używaj lewego przycisku myszy, aby wybierać różne stanowiska do gotowania i wchodzić w interakcje z grą.

Zagraj w inne gry z serii Papa's:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Scooperia
 4. Papa's Taco Mia
 5. Papa's Pancakeria
 6. Papa's Pastaria
 7. Papa's Bakeria
 8. Papa's Wingeria
 9. Papa's Sushiria
 10. Papa's Cheeseria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Podobne gry:

Czy lubisz Papa's Donuteria? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry papa's aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC