Papa's Wingeria

Wejdź do świata Papa's Wingeria i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry papa's!

Zostań gwiazdą Starlight City, grając w Papa's Wingeria na Igry.pl! Po przerwie od bycia dostępnym w przeglądarce, słynne gry Papa's są dostępne na Igry.pl. Dzięki rozgrywce, którą znasz i kochasz, Twoja podróż do tych restauracji znów będzie zachwycająca i sprawi, że będziesz mieć wodę w ustach.

Przygotuj więc fartuch i baw się dobrze, obsługując frytownice w Papa's Wingeria, oblewając pyszne skrzydełka kurczaka w smakowite sosy i dodając inne smaczne mięsa do swojego menu. Nie zapominajmy o wszystkich świątecznych dodatkach i dipach, które towarzyszą każdemu świętu! Ponieważ prezentacja jest kluczowa, będziesz miał szansę stać się prawdziwym artystą kulinarnym, układając talerze w jak najbardziej przyjemny sposób dla klientów, którzy nie mogą się doczekać, by zatopić zęby w tych arcydziełach.

Każdy klient wymaga innego dania, a twoim zadaniem jest upewnić się, że starannie przygotujesz każdy posiłek zgodnie z jego specyfikacją. Każdego dnia usmaż skrzydełka z kurczaka przyprawione innymi sosami lub zmieszaj wszystko i dodaj inne mięsa; połącz te smażone ulubione potrawy z dodatkami i dipami, aby uzyskać prezentację godną nawet rodziny królewskiej. Dzięki wielu godzinom rozgrywki gra Papa's Wingeria to świetny wybór dla wszystkich, którzy lubią spędzać czas w kuchni lub po prostu chcą zagrać w zabawną grę.

W trakcie gry odblokowujesz różne nowe składniki, którymi możesz ozdobić swoje dania. W twojej jadłodajni pojawią się nowi klienci o różnych gustach, którzy nie będą mogli się doczekać, żeby zjeść twoje pyszne dania. Nowe składniki i potrawy podnoszą poziom złożoności, ale oznaczają też, że dodatkowe wyzwania sprawiają, że zabawa w Papa's Wingeria jest nieustanna. Zawsze jest też satysfakcja, kiedy pod koniec każdego dnia podliczasz swoje zarobki. Twoje zarobki i napiwki, ponieważ każdy posiłek, który przygotowujesz, jest oceniany przez klientów, a w zależności od ich ocen twoje napiwki rosną lub maleją. Pod koniec każdego dnia możesz również zagrać w bonusową mini-grę, wchodząc do codziennego Mini Game Show Foodini.

Jeszcze raz wejdź do Papa's Wingeria, grając na Igry.pl i ciesz się tą klasyczną grą Flash, udostępnioną dzięki cudowi emulacji, a konkretnie emulatorowi Ruffle.

Jak grać

Użyj myszki, aby wejść w interakcję z elementami gry. Postępuj dokładnie według instrukcji, aby przygotować potrawy. Naciskaj lewy przycisk myszy, aby wybierać elementy w grze.

Zagraj w inne gry z serii Papa's:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Scooperia
 4. Papa's Taco Mia
 5. Papa's Pancakeria
 6. Papa's Pastaria
 7. Papa's Donuteria
 8. Papa's Bakeria
 9. Papa's Sushiria
 10. Papa's Cheeseria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Podobne gry:

Czy lubisz Papa's Wingeria? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry papa's aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC