Papa's Sushiria

Wejdź do świata Papa's Sushiria i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry papa's!

Przejmij kierownictwo nad restauracją sushi Papa's w Papa's Sushiria ponownie na Igry.pl, dzięki mocy emulacji. Emulator Ruffle przenosi Cię z powrotem do restauracji Papy, a Ty możesz ponownie cieszyć się tymi zabawnymi doświadczeniami z gry, bezpośrednio ze swojej przeglądarki.

Jak w przypadku większości gier Papy, jakieś wydarzenie przenosiło Cię do słynnych restauracji Papy i Papa's Sushiria nie jest inaczej. Kiedy tylko wszedłeś do najnowszej Sushirii Papy Louie's, poczułeś się tak, jakby przeznaczenie wzięło górę. Wiedziałeś, że to miejsce odniesie sukces, ale wtedy nastąpiła katastrofa! Nieostrożny ruch prowadzi do rozbicia posągu szczęśliwego kota znajdującego się tuż przed sklepem. Czy to dlatego wszystko nie poszło tak jak trzeba? Nie chcąc ryzykować, Papa wyrusza z pilną misją w poszukiwaniu nowej figurki i powierza ci stery swojej ukochanej restauracji. Czy teraz, gdy twoje umiejętności przyrządzania sushi zostały wystawione na próbę, zdołasz rozwikłać tajemnicę, która powstrzymuje wielkie otwarcie restauracji? Zakasaj rękawy, czas sprawdzić, czy masz prawdziwy talent kulinarny, czy nie!

Używając kuchenki "Sushi Square", będziesz układał dodatki na świeżych rolkach pysznych zawiniątek nori i wykazał się kreatywnością, gdy Sakura Bay będzie obchodzić różne święta w ciągu roku, odblokowując dla każdego z nich nowe sezonowe składniki! Gotowanie, przyprawianie i nakładanie ryżu na nori lub papier sojowy to tylko jedno z zadań, które będziesz musiał wykonać na stronie Papa's Sushiria. Będziesz musiał również starannie pokroić sushi na równie pyszne kawałki, a także serwować swoją słynną Bubble Tea wszystkim głodnym klientom.

W miarę jak twoje umiejętności kulinarne będą coraz lepsze, wieść o twoim talencie będzie się rozchodzić po całym kraju, a do twojej jadłodajni będzie przychodzić coraz więcej klientów. Więcej klientów to także inne gusta, więc każdego dnia w menu może pojawić się nowy składnik, z którego będziesz musiał przygotować najróżniejsze wspaniałe dania sushi. Im lepsze będą twoje potrawy, tym więcej otrzymasz napiwków. Na koniec każdego dnia możesz zagrać w zabawną grę w Papa's Raceway. W ten sposób możesz się zrelaksować, a także zdobyć kilka słodkich nagród, jeśli uda Ci się ukończyć wyzwanie.

Wejdź jeszcze raz do jednej ze słynnych restauracji Papy, bezpośrednio z przeglądarki, grając w Papa's Sushiria na Igry.pl.

UWAGA: W chwili obecnej funkcja Zapisz kopię zapasową (która tworzy kopię zapasową na dysku twardym) jest niedostępna. Dziękujemy za zrozumienie. Twoje postępy w grze są nadal zapisywane pomiędzy sesjami i możesz w każdej chwili wznowić swoją przygodę.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wchodzić w interakcję z grą i wybierać różne stanowiska do gotowania oraz składniki.

Zagraj w inne gry z serii Papa's:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Scooperia
 4. Papa's Taco Mia
 5. Papa's Pancakeria
 6. Papa's Pastaria
 7. Papa's Donuteria
 8. Papa's Bakeria
 9. Papa's Wingeria
 10. Papa's Cheeseria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Podobne gry:

Czy lubisz Papa's Sushiria? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry papa's aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC