Papa's Pancakeria

Wejdź do świata Papa's Pancakeria i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry papa's!

Restauracje Papy są znane w internecie i przyniosły radość z gotowania wielu graczom, zwłaszcza w erze Flasha. Mimo że Papa zrobił sobie krótką przerwę, możesz ponownie zagrać w te klasyczne gry Flash na stronie Igry.pl, dzięki mocy emulacji i Ruffle.

Jedną z takich jadłodajni jest ta, która z pewnością zachwyci graczy, którzy mają apetyt na słodycze, i tych, którzy lubią od czasu do czasu zjeść deser. W grze Papa's Pancakeria musisz opanować sztukę robienia pysznych naleśników. Przejmij stanowiska do gotowania i przygotuj się na to, że twoje ręce będą pokryte ciastem, gdy będziesz przygotowywał naleśniki dla wszystkich głodnych klientów. Na stronie Papa's Pancakeria musisz nie tylko przyjmować zamówienia, ale także gotować, więc jest to prawdziwy test cierpliwości i umiejętności zarządzania. Im szybciej obsłużysz klienta, tym większe dostaniesz napiwki. A duży napiwek da ci dodatkowe bilety na Mini Game Show Foodini, gdzie będziesz musiał zagrać w krótką grę. Jeśli w niej wygrasz, zdobędziesz dodatkowe drobiazgi, dzięki którym będziesz mógł dostosować restaurację do swoich potrzeb i dodać jej więcej osobowości.

Każdy klient to nowe wyzwanie i zazwyczaj ma on swoje unikalne preferencje. Uwzględnienie tych preferencji gwarantuje, że Twoi klienci opuszczą stronę Papa's Pancakeria zadowoleni. A zadowoleni klienci będą polecać Twój lokal, więc każdy dzień przynosi nowego klienta. Niektóre dni przynoszą nawet nowe składniki do przygotowania pysznego deseru, więc bądź gotów dostosować się do tego, co przyniesie nowy dzień.

Przygotuj się na wyśmienite naleśniki, grając w Papa's Pancakeria na Igry.pl.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wchodzić w interakcje ze stanowiskami do gotowania i z grą.

Zagraj w inne gry z serii Papa's:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Scooperia
 4. Papa's Taco Mia
 5. Papa's Pastaria
 6. Papa's Donuteria
 7. Papa's Bakeria
 8. Papa's Wingeria
 9. Papa's Sushiria
 10. Papa's Cheeseria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Podobne gry:

Czy lubisz Papa's Pancakeria? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry papa's aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC