Papa's Freezeria

Wejdź do świata Papa's Freezeria i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry papa's!

Skąpane w słońcu wybrzeża wyspy Calypso znów lśnią na Igry.pl, gdzie zgiełk lata ożywa na Papa's Freezeria! Jako najnowszy członek zespołu znajdziesz się w oazie lodów nad oceanem, zaspokajając nienasycone pragnienia stale rosnącej rzeszy klientów Papa Louie. Twoja wyluzowana letnia praca nabierze ekscytującego tempa, gdy zanurzysz się w świat tworzenia nieodpartych lodowych deserów lodowych, pełnych dobroci lodów, mieszalnych cukierków, syropów i idealnej wisienki na wierzchu, aby uzyskać kwintesencję letniej rozkoszy. Rozkoszuj się znanym zarządzaniem czasem i praktyczną rozgrywką, które sprawiły, że te gry stały się hitem, a teraz są nasycone ekscytującymi zwrotami akcji dostosowanymi do tworzenia pysznych mrożonych smakołyków w Papa's Freezeria. Miej oko na tętniące życiem lobby, gdy nowi klienci napływają do twojego sklepu, szybko dodając lody i smakołyki do pucharów sundae, nadzorując pracę mikserów i fachowo ozdabiając każdą kreację symfonią polew i syropów, zanim zaprezentujesz arcydzieło swojej żywej i eklektycznej klienteli.

W Papa's Freezeria przygotuj się na wir nowych doświadczeń. Spotykaj się z dziesiątkami klientów i podziwiaj liczbę składników do odblokowania, wprowadzając dodatkową dawkę kreatywności do swoich mrożonych mikstur. Wciel się w postacie takie jak Penny czy Alberto i stwórz najsmaczniejsze desery lodowe na wyspie Calypso. Każdy nowy dzień może przynieść nowych klientów, z których każdy ma własne zróżnicowane wymagania, a to może również wprowadzić cię w nowe składniki. Ale nie martw się, gdy już opanujesz podstawy, tworzenie ich będzie bułką z masłem.

Zanurz się w chłodnym, tętniącym życiem świecie Papa's Freezeria na Igry.pl, gdzie każde mrożone dzieło jest arcydziełem, a każda chwila jest świętem letniej radości!

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać składniki i wejść w interakcję ze wszystkimi stacjami gotowania.

Zagraj w inne gry z serii Papa's:

 1. Papa's Cupcakeria
 2. Papa's Scooperia
 3. Papa's Taco Mia
 4. Papa's Pancakeria
 5. Papa's Pastaria
 6. Papa's Donuteria
 7. Papa's Bakeria
 8. Papa's Wingeria
 9. Papa's Sushiria
 10. Papa's Cheeseria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Podobne gry:

Czy lubisz Papa's Freezeria? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry papa's aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC