Papa's Hot Doggeria

Wejdź do świata Papa's Hot Doggeria i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry papa's!

Nadszedł czas, aby rozpalić grilla i podać kilka smacznych hot dogów na Griller Stadium! Przejmij dowodzenie nad słynnym stoiskiem Papa Louie's, gdzie wystawisz na próbę swoje wielozadaniowe umiejętności, przygotowując różne sezonowe specjały dla najróżniejszych głodnych fanów, grając na Papa's Hot Doggeria na Igry.pl. Od popcornu po napoje, które są idealnie dopasowane, ta przygoda sprawi, że wszyscy będą się cieszyć smakiem. Ciągle zmieniające się pory roku przynoszą nowe bułki, boki i napoje, więc zaszalej z wakacyjnymi smakami i uczcij ten okres nowymi wakacyjnymi hot dogami!

W grze Papa's Hot Doggeria, podobnie jak we wszystkich innych grach z tej ukochanej serii, będziesz miał ręce pełne roboty. Od przygotowania mięsa i bułek, po wybór odpowiednich sosów i napojów - każda zmiana na stronie Papa's Hot Doggeria wymaga od Ciebie pełnego skupienia. Szczególnie jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że każdy klient ma końcową ocenę sposobu, w jaki przygotowujesz jego dania. Im wyższa ocena, tym lepsze są Twoje napiwki. A na koniec dnia poczujesz satysfakcję, gdy zobaczysz, ile zarobiłeś. Ale to nie jedyna rzecz, na którą będziesz czekać z niecierpliwością pod koniec każdego dnia, ponieważ możesz również wziąć udział w krótkiej mini-grze w codziennym Mini Game Show w Foodini. Na stronie Papa's Hot Doggeria ta gra ma motyw baseballu. W końcu Twoje stoisko z hot dogami znajduje się na stadionie, więc temat sportowy jest tu bardzo dobrze utrzymany.

Wejdź ponownie do restauracji Papa's Louie na stronie Igry.pl, dzięki mocy emulacji i wspaniałemu emulatorowi Ruffle. Choć restauracje te były przez pewien czas zamknięte, teraz możesz ponownie zagrać w Papa's Hot Doggeria na Igry.pl. Przygotuj się więc do przygotowania paru hot dogów i do zabawy!

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby klikać na różne elementy gry, a następnie użyj myszy, aby poruszać się po restauracji.

Zagraj w inne gry z serii Papa's:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Scooperia
 4. Papa's Taco Mia
 5. Papa's Pancakeria
 6. Papa's Pastaria
 7. Papa's Donuteria
 8. Papa's Bakeria
 9. Papa's Wingeria
 10. Papa's Sushiria
 11. Papa's Cheeseria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Podobne gry:

Czy lubisz Papa's Hot Doggeria? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry papa's aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC