Papa's Cheeseria

Wejdź do świata Papa's Cheeseria i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry papa's!

Przygotuj się na to, że zostaniesz mistrzem kanapek, grając ponownie w klasyczną grę Flash na stronie Igry.pl! Wejdź do jednej ze słynnych restauracji Papy dzięki mocy emulacji i emulatorowi Ruffle i ciesz się pobytem na stronie Igry.pl. Na stronie Papa's Cheeseria czeka na Ciebie pyszne menu, więc sprawdź, czy uda Ci się zadowolić nawet najbardziej wybrednych klientów. Wybieraj spośród niesamowitego asortymentu pieczywa, dodatków i - jeśli tytuł gry jest jakąś wskazówką - wielu serów, a następnie przyrządzaj te sery na stacji grillowej i podawaj je w wielkim stylu. Nie zapomnij też o frytkach, aby uzyskać dodatkowe chrupiące dobro. Każdy nowy dzień będzie odblokowywał pyszne przepisy, gdy będziesz zarządzał swoim sklepem z kanapkami aż do sukcesu.

Każde zamówienie ma swój własny, niepowtarzalny zestaw wyzwań i choć podstawy pozostają takie same, musisz poświęcić tyle samo uwagi każdemu zamówieniu, jeśli chcesz, aby klienci opuszczali lokal zadowoleni. A im bardziej będą zadowoleni, tym większe będą Twoje napiwki. Te dodatkowe pieniądze możesz wykorzystać na różne sposoby, ale świadomość, że klienci wyszli zadowoleni, jest również cenną nagrodą. Oczywiście pieniądze są niezbędne i pomogą Ci rozwinąć biznes i dobrze prosperować. Nie zapomnij też rozegrać rundy w codziennym Mini Game Show Foodini pod koniec każdego dnia, aby zapewnić sobie dodatkową zabawę. W końcu odrobina relaksu po ciężkim dniu pracy jest bardzo ważna dla Twojego ogólnego samopoczucia. Na stronie Papa's Cheeseria czeka cię wiele dni pracy, ale na szczęście są one zabawne, a każdy z nich przynosi ci nowych klientów i nowe wyzwania.

Opanuj sztukę robienia kanapek, grając w Papa's Cheeseria na Igry.pl i baw się dobrze.

Jak grać

Użyj myszki, aby poruszać się po wszystkich stacjach gotowania w grze i naciskaj lewy przycisk myszki, aby wchodzić w interakcje z elementami gry.

Zagraj w inne gry z serii Papa's:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Scooperia
 4. Papa's Taco Mia
 5. Papa's Pancakeria
 6. Papa's Pastaria
 7. Papa's Donuteria
 8. Papa's Bakeria
 9. Papa's Wingeria
 10. Papa's Sushiria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Podobne gry:

Czy lubisz Papa's Cheeseria? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry papa's aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC