Papa's Bakeria

Wejdź do świata Papa's Bakeria i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry papa's!

Jeśli brakuje ci starych, klasycznych gier Flash, to Igry.pl jest właśnie tym, czego szukałeś. Dzięki potędze emulacji możesz ponownie cieszyć się ulubionymi grami Flash, bezpośrednio z przeglądarki, dzięki Ruffle, potężnemu emulatorowi Flash. Wejdź raz jeszcze do jednej z restauracji Papy i stwórz różnego rodzaju pyszne potrawy. Dzięki rozgrywce, którą znasz i kochasz, Papa's Bakeria ponownie postawi przed Tobą wyzwanie starannego upieczenia wspaniałych potraw i zadowolenia wszystkich klientów.

Bycie nowym pracownikiem w Papa's Bakeria to ekscytująca podróż, ale też mnóstwo obowiązków, bo to ty odpowiadasz za cały proces pieczenia pysznych ciast. Będziesz musiał przechodzić między różnymi stanowiskami, aby przygotować te ciasta zgodnie z dokładnymi wymaganiami klientów. Każdy z nich może mieć ochotę na różne dodatki i składniki. I nie tylko to, ale mogą też rzucić ci wyzwanie, byś umieścił te składniki w różnych miejscach. Pieczenie ciast to dość skomplikowane zadanie, a klienci oczekują od osoby pracującej w Papa's Bakeria wszystkiego, co najlepsze.

Im lepiej potrafisz tworzyć te arcydzieła sztuki kulinarnej, tym bardziej zadowoleni będą ludzie, którzy przekroczą Twoje drzwi. A oprócz tego, że klienci wiedzą, że jesteś dobrym kucharzem, mogą również zostawiać ci hojne napiwki, jeśli wykonasz wystarczająco dobrą pracę. Zostawiając napiwki, nie tylko zwiększysz swoje zarobki, ale także dzięki doskonałym wynikom będziesz o krok bliżej zdobycia biletów na codzienny Mini Game Show Foodini, gdzie możesz zagrać w zabawną grę w układanie hamburgerów. Nagrody, które możesz zdobyć, pomogą Ci udekorować Twoją jadłodajnię i uczynić ją wyjątkową.

Twórz pyszne potrawy jeszcze raz, grając w Papa's Bakeria na Igry.pl.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać różne elementy gry.

Zagraj w inne gry z serii Papa's:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Scooperia
 4. Papa's Taco Mia
 5. Papa's Pancakeria
 6. Papa's Pastaria
 7. Papa's Donuteria
 8. Papa's Wingeria
 9. Papa's Sushiria
 10. Papa's Cheeseria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Podobne gry:

Czy lubisz Papa's Bakeria? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry papa's aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC