Papa's Pastaria

Wejdź do świata Papa's Pastaria i zapomnij o wszystkich swoich troskach! Na Igry.pl możesz znaleźć wiele podobnych doświadczeń, które przyniosą Ci wiele zabawy i relaksu w ciągu dnia. Spróbuj teraz jednej z najlepszych gry papa's!

Jeśli kochasz makaron i chcesz powtórzyć klasyczną grę Flash, to Igry.pl ma dla ciebie ekscytującą grę: dołącz do Papy w jego dążeniu do posiadania najlepszej restauracji z makaronem w mieście i zagraj w Papa's Pastaria na Igry.pl. Po krótkiej przerwie, dzięki potężnym emulatorom, takim jak Ruffle, wszystkie rodzaje gier Flash są znów możliwe do odtworzenia bezpośrednio w przeglądarce. Igry.pl robi wszystko, co w jego mocy, byś mógł cieszyć się nimi ponownie.

Papa's Pastaria to gra, która przyniosła ludziom niezliczone godziny zabawy, a teraz możesz w nią zagrać i przekonać się, jak przyjemne może być zarządzanie makaroniarnią, kiedy wcielisz się w rolę nowo zatrudnionego pracownika w grze Papa's Pastaria. Podobnie jak w innych grach Papa (w które możesz zagrać również na stronie Igry.pl), w grze Papa's Pastaria masz wiele zadań, którymi musisz się zająć, zwłaszcza jeśli chcesz, by klienci byli zadowoleni. Zadowolenie klientów oznacza nie tylko większe napiwki i więcej pieniędzy na koniec zmiany, ale także możliwość zagrania w specjalną grę na koniec dnia. W grze Papa's Pastaria, która pochodzi z Włoch, znajduje się minigra, która od razu przywodzi na myśl Włochy, a w minigrze Foodini z Papa's Pastaria przejmujesz kontrolę nad gondolą i musisz zbierać makaron wzdłuż kanału, jednocześnie unikając klopsików, które znajdują się na twojej drodze. Jeśli zbierzesz cały makaron, otrzymasz fajny drobiazg, którym możesz udekorować swoją jadłodajnię. Odrobina personalizacji może sprawić, że poczujesz się jak w swojej własnej, niepowtarzalnej restauracji z makaronem.

Przygotowanie pysznego makaronu składa się z wielu etapów. Najpierw musisz wybrać odpowiedni rodzaj makaronu, doprawić go tym, o co prosi klient, a jednocześnie wziąć pod uwagę czas i sposób mieszania, które są niezbędne do uzyskania idealnego dania. Na koniec dodaj bochenek chleba i voila! Każdy klient ma swoje własne preferencje, więc pamiętaj, żeby brać je pod uwagę, kiedy przygotowujesz jego jedzenie. Szybkość jest też ważnym czynnikiem, zwłaszcza gdy przybywa ci coraz więcej klientów. W miarę upływu dni wieści o twoich umiejętnościach robienia makaronu stają się znane wszystkim, więc możesz spodziewać się, że coraz więcej osób będzie odwiedzać twój lokal. Nowi klienci oznaczają również, że musisz nauczyć się nowych przepisów i nowych składników, więc choć w miarę postępów w grze Papa's Pastaria może być coraz trudniej, to jednak dzięki temu wszystko jest świeże.

Zagraj jeszcze raz w przyjemną grę w zarządzanie na Igry.pl, dzięki Ruffle i emulacji, i weź fartuch jeszcze raz, grając na Papa's Pastaria.

Jak grać

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybierać elementy gry i wchodzić w interakcje z różnymi stanowiskami do gotowania.

Zagraj w inne gry z serii Papa's:

 1. Papa's Freezeria
 2. Papa's Cupcakeria
 3. Papa's Scooperia
 4. Papa's Taco Mia
 5. Papa's Pancakeria
 6. Papa's Donuteria
 7. Papa's Bakeria
 8. Papa's Wingeria
 9. Papa's Sushiria
 10. Papa's Cheeseria
 11. Papa's Hot Doggeria
 12. Papa's Burgeria
 13. Papa's Pizzeria

Podobne gry:

Czy lubisz Papa's Pastaria? Spróbuj podobnej gry z tych poniżej:

Instrukcje:

 • Użyj lewego przycisku myszy lub dotknij ekranu, jeśli używasz smartfona.

Wypróbuj inne darmowe gry z kategorii gry papa's aby doświadczyć świeżych i niezapomnianych wrażeń!

W tę grę można grać tylko na PC